UZTVEREI PĀRVEIDOJOTIES, DZIMST JAUNA REALITĀTE

ĀDERES

Ādere ir enerģētisks strāvojums zemē. Uguns āderes var būt 0.3-0.7m platas, bet ūdens āderes var būt pat vairāku metru platas. Ūdens āderu krustpunktos senāk tika raktas akas, bet uz uguns āderu krustpunktiem cēla ēkas dūmvadus un pavardus.

Ūdens āderes ir ģeoloģiskie slāņi zemē, kuri aizpildīti ar ūdeni, un tās var būt dažādas: gan seklas, gan spēcīgas.

Ūdens āderes un avoti atstāj negatīvu starojumu uz cilvēku. Ja gulta stāv vietā, kur ir ūdens ādere vai avots, tas nelabvēlīgi ietekmē cilvēka veselību. Mūsdienās ir zinātniski pierādīts, ka šiem cilvēkiem izmainās gan asins sastāvs, gan arī organisma ķīmiskais sastāvs, kas veicina vēža šūnu straujāku attīstību.

Savukārt uguns āderes atrodas vietās, kur ir zemes lūzumi un plaisas. Tās labvēlīgi ietekmē cilvēku. Uguns āderu krustpunktos, kur ir vismaz divas uguns āderes, kuras krustojas virzienā no dienvidiem uz ziemeļiem un no austrumiem uz rietumiem, atrodas zemes spēka vietas, kurās cilvēks labi jūtas, attīra sevi, sakārto domas. Šajās vietās cilvēki var atbrīvoties no senām hroniskām kaitēm, slimībām. Tām piemīt harmonizējošas un cilvēka organismu atveseļojošas spējas.

Uguns āderes var atrast pēc sajūtām. Šādās vietās cilvēks sajūt vieglumu, siltumu. To var izjust, turot roku virs tās. Dažreiz ziemā, nokļūstot šādā vietā, rodas siltuma sajūta. Uguns āderu izcelsmes ir dažādas. Viens no skaidrojumiem ir tāds, ka uguns āderes ir pozitīvs torsionu lauks. Otrs cēlonis uguns āderēm varētu būt rūdas iegulas. Uguns āderēm ir vērojama tīklveida struktūra, un bieži vien to virziens ir perpendikulārs ūdens āderēm. Svētvietās virs uguns āderēm izvietoja akmeņus, kas virzīja un pastiprināja starojumu.

Āderes dzīvos organismus ietekmē dažādi. Kaķis izvēlas guļvietu uz āderu krustpunktiem. Suns cenšas gulēt no āderēm brīvā vietā. Virs ūdens āderu krustpunktiem baros pulcējas moskīti un odi. Ir augi, kas labprāt aug uz āderēm, ir tādi, kas uz āderēm jūtas slikti.

Kā jebkuru bioenerģētisku starojumu, āderu starojumu var novirzīt. Šo starojumu var sakoncentrēt, to var darīt ar dažādu ģeometrisku figūru palīdzību (piramīdu, akmens krāvumu). Virzīt iespējams gan pozitīvo, gan negatīvo enerģiju. Dabā sliktais vienmēr nāk kopā ar labo un nošķirt to nav iespējams.

Senatnē, granīta piemiņas akmeņi tika uzstādīti tā, ka tie uztvēra āderu starojumu un raidīja to tieši debesīs. Baznīcas ceļot, izmantoja āderu starojumu, lai baznīcā būtu laba akustika.